fotograf

fotografia

kielce

piotr

piotrnowak

piotrnowakphoto

piotr nowak

fotograf ślubny

fotograf weselny

fotografia weselna

ślubny piotr

fotograf ślubny piotr

ślubny piotr nowak

piotr nowak kielce

fotograf weselny kielce

fotograf ślubny kielce

fotograf,fotografia,kielce,piotr,piotrnowak,piotrnowakphoto,piotr nowak,fotograf ślubny,fotograf weselny,fotografia weselna,ślubny piotr ,fotograf ślubny piotr,ślubny piotr nowak,piotr nowak kielce,fotograf weselny kielce,fotograf ślubny kielce

Bardzo cieszę się, że zdecydowaliście się poznać bliżej mnie i moje portfolio 🙂 Pozwólcie, że o powiem Wam nieco więcej o mnie: Jestem Piotrek.

Odkąd pamiętam moją życiową pasją jest fotografia, której oddałem się bez reszty. Z każdego miejsca potrafię wydobyć to, co najpiękniejsze. Nie istnieją dla mnie emocje, których nie dam rady uwiecznić w kadrze. Stoją za tym lata doświadczeń i miłość do tego, co robię.

Naturalność, piękne kolory, to moja recepta na piękne kadry. Fotografią zajmuję się zawodowo od kilku lat. W swoich zdjęciach staram się pokazywać emocję jakie towarzyszą wam oraz waszym bliskim w dniu ślubu. Uczucia, gesty, bliskość. Zawsze staram się mówić tak, abyście poczuli swobodę. Celem każdej mojej sesji, czy też fotografowania Waszych ceremonii jest sprawić, abyście przy oglądaniu zdjęć za kilka lat zauważyli coś więcej niż tylko zdjęcia.

W fotografii ślubnej stawiam na reportaż. Ważna jest dla mnie naturalność i Wasza swoboda. Z pewnością nie będzie udawanych scen w których po raz trzeci zakładasz kolczyki/muszkę Staram się być blisko Was, lecz nie przeszkadzać i zbytnio nie rzucać się w oczy. Na przygotowaniach i uroczystości, o ile to możliwe pracuję w świetle zastanym (bez lamp błyskowych), natomiast na weselu dużo zależy od oświetlenia samej sali. Gdy światło nie spełnia moich wymagań, dysponuję zestawem lamp błyskowych by je poprawić.

Najczęściej fotografuję w okolicach Woj. Świętokrzyskiego, ale chętnie przyjadę do Was z innego rejonu Polski czy świata. Zajrzyjcie do mojego portfolio i oferty.

Skontaktuj się ze mną Tel: 511-535-209

Serdecznie zapraszam Was do współpracy!

omnie