Piotr Nowak – Sprawdzony fotograf Kielce

Bardzo cieszę się, że zdecydowaliście się poznać bliżej mnie i moje portfolio Pozwólcie, że o powiem Wam nieco więcej o mnie: Jestem Piotrek.

Odkąd pamiętam, moją życiową pasją jest fotografia, której oddałem się bez reszty. Z każdego miejsca potrafię wydobyć to, co najpiękniejsze. Nie istnieją dla mnie emocje, których nie dam rady uwiecznić w kadrze. Stoją za tym lata doświadczeń i miłość do tego, co robię.

Naturalność, piękne kolory, to moja recepta na piękne kadry. Fotografią zajmuję się zawodowo od kilkunastu lat.  W swoich zdjęciach staram się pokazywać emocję, jakie towarzyszą wam oraz waszym bliskim w dniu ślubu. Uczucia, gesty, bliskość. Zawsze staram się mówić tak, abyście poczuli swobodę. Celem każdej mojej sesji, czy też fotografowania Waszych ceremonii jest sprawić, abyście przy oglądaniu zdjęć za kilka lat zauważyli coś więcej niż tylko zdjęcia.

W fotografii ślubnej stawiam na reportaż. Ważna jest dla mnie naturalność i Wasza swoboda. Z pewnością nie będzie udawanych scen, w których po raz trzeci zakładasz kolczyki/muszkę Staram się być blisko Was, lecz nie przeszkadzać i zbytnio nie rzucać się w oczy. Na przygotowaniach i uroczystości, o ile to możliwe pracuję w świetle zastanym (bez lamp błyskowych), natomiast na weselu dużo zależy od oświetlenia samej sali. Gdy światło nie spełnia moich wymagań, dysponuję zestawem lamp błyskowych, by je poprawić.

Najczęściej fotografuję w okolicach Woj. Świętokrzyskiego, ale chętnie przyjadę do Was z innego rejonu Polski czy świata. Zajrzyjcie do mojego portfolio i oferty.

Fotografia ślubna w moim wydaniu

Co sprawia, że wyróżniam się spośród innych fotografów ślubnych z Kielc? Dlaczego warto rozważyć skontaktowanie się ze mną w sprawie dostępności terminów?

Jeżeli szukasz autentyczności, naturalnego piękna oraz zdolności do uchwycenia emocji na zdjęciach ślubnych, to trafiłeś idealnie. Jako doświadczony fotograf z Kielc, moim celem jest zatrzymanie ulotnego piękna chwili. Fotografia dla mnie to magia- umiejętność zamrożenia emocji i zachowania ich na zawsze.

Skontaktuj się ze mną Tel: 511-535-209

Serdecznie zapraszam Was do współpracy!

Fotografia

DLACZEGO WARTO MNIE WYBRAĆ?

 • NATURALNOŚĆ 

  – W swoich zdjęciach staram się pokazywać przede wszystkim emocję, jakie towarzyszą wam oraz waszym bliskim w dniu ślubu. Staram się nie robić pozowanych zdjęć, lecz łapać to co najpiękniejsze, czyli chwile i piękne momenty.

 • NIEOGRANICZONE ZDJĘCIA

   – Zwykle w pakiecie mam zaznaczone minimum zdjęć do oddania. Zawsze to podkreślam, ponieważ zazwyczaj oddaje dużo więcej zdjęć niż macie w umowie. Każde zdjęcie, jakie mi się podoba- oddaje wam, byście mieli jak najwięcej uchwyconych wspomnień.

 • BOGATA OFERTA

   – W swojej ofercie mam wiele dodatków do wyboru. Chcecie piękny foto-obraz na płótnie czy ponadczasowe drewniane pudełko z grawerem i pendrive ? Swoją ofertę dostosujecie według własnych upodobań.

 • KRÓTKI CZAS ODDANIA ZDJĘĆ

   – 30 dni od ostatniego elementu wesela. Swoje zdjęcia staram się wykonać możliwie jak najszybciej. Często oddaje zdjęcia długo przed ustalonym terminem.

 • PROSTA UMOWA

   – w swojej umowie nie mam żadnych ukrytych kruczków. Wszystko jest prosto i przejrzyście. Zwykle podpisuje umowę na miejscu, tak aby was bliżej poznać, omówić szczegóły. Jeżeli jednak nie macie możliwości spotkać się osobiście, możemy podpisać umowę na odległość.

 • MOBILNOŚĆ

   – Nie ograniczam się do najbliższej okolicy. Fotografuje śluby i wesela w całej Polsce. Macie pomysł na sesje w Tatrach czy na plaży w Chałupach ? Ze mną to możliwe ?

 • WIELE POMYSŁÓW

   – zawsze staram się szukać coraz to nowszych miejsc do plenerów ślubnych, sesji narzeczeńskich. Nie ograniczam się do tych samych miejsc. Chętnie wam proponuję coraz to ciekawsze miejsca na sesje oraz indywidualne projekty.

 • SWOBODA

   – Ze mną każdy ślub przebiega gładko. Zawsze staram się działać tak byście czuli swobodę, nie krępowali się.