Pamiątki Ślubne

 

Pamiątki Ślubne

Nie ma lepszej pamiątki niż wspomnienia, które mogą pozostać z nami na zawsze w formie zdjęć. Fotoalbum i odbitki upamiętniające ten wyjątkowy dzień to najlepsza pamiątka. Pozwalają nam one powrócić myślami do tych pięknych chwil, są skrótem całego dnia w którym z Panny i Kawalera stajecie się jednością i zaczynacie swoją przygodę jako małżeństwo. 

 

Fotoprodukty zagwarantują wam, że wasze wspomnienia nie wyblakną z biegiem lat. 

 

1. FOTOALBUM ŚLUBNY

 

 

Fotoalbum ślubny to piękna i wyjątkowo elegancka pamiątka tworząca skrót całego dnia. Składa się ze starannie wyselekcjonowanych i tworzących spójną całość zdjęć, tak aby jak najpiękniej opowiadały waszą historię. Począwszy od przygotowań, poprzez ślub, zabawę weselną, skończywszy na sesji poślubnej. W pakiecie pełnym fotoalbum zaczyna się od zdjęć z sesji narzeczeńskiej. 

 

2. FOTOALBUM ŚLUBNY DLA RODZICÓW

Fotoalbum może pełnić również formę prezentu dla rodziców Dzień, w którym rodzice wydają swoje dzieci za mąż jest dniem niezwykle ważnym. Obdarowywując ich fotoalbumem wyrażacie wdzięczność za poświęcony czas i pomoc.

To wspaniała pamiątka, która daje wiele radości i pozwoli wrócić myślami do tego dnia.

 

 

3. PENDRIVE ŚLUBNY

Pendrive, który pomieści setki waszych zdjęć w najwyższej rozdzielczości to najlepszy nośnik waszych zdjęć w formie cyfrowej. Może zostać podłączony do komputera ale również do telewizora czy projektora. 

 

 

Pendrive posiada grawer i stylistyką pasuje do pudełka, w którym oddawane są odbitki. 

 

 

4. ODBITKI

Odbitki ślubne w standardzie drukowane są w rozmiarze 10×15 lub 13×18 na profesjonalnym papierze. Oczywiście jeżeli chcecie większy format zdjęć wystarczy uzgodnić to podczas podpisywania umowy. 

Ulubione zdjęcia mogą zostać oprawione w ramki i codziennie przypominać wam te wyjątkowe chwile. 

 

5. Fotoobraz

Fotoobraz to zdjęcie nadrukowane na płótnie na drewnianej ramie. Płutno zostaje zagruntowane specjalistycznym gruntem dzięku czemu wygląda jak prawdziwy obraz. Wysoka jakość nadruku na fotoobrazie jest dla mnie bardzo ważna. Wykonanie i estetyka gwarantuje piękną pamiątkę ślubną na długie lata. Fotoobrazy wykonuje w różnych rozmiarach.  Np : 30×20 30×40 x 40×60 lub nawet 100×70 cm